Аніме-літо 2020

Цього літа у нас буде 3 нових онґоїнґи, два з яких обрали наші патрони:

  • Великий шахрай (Great Pretender) – ми вже потроху озвучуємо його, оскільки Netflix викладає одразу майже всі серії. Це аніме за оригінальним сценарієм від Wit Studio та режисера Кабураґі Хіро, що працював над аніме «91 день» та «Kimi ni Todoke». Серіал дуже американизований, але воно й зрозуміло, чому. Маємо історію про аферистів, але не тих, що прагнуть поцупити гаманець у перехожого, а тих, що грають по-крупному. Перші серії вийшли багатообіцяючими. Глянемо, що буде далі.
  • Декаданс (Deca-Dence) – цей тайтл отримав найбільшу кількість голосів серед нашихх патронів: 9 з 15. Постапокаліптична фантастика з мотивами стімпанку. Інформації поки що мало, але з трейлерів можна побачити величезне місто у формі колеса, дорослого дядьку, миленьку дівчинку та відважного хлопця. Очікуємо захоплюючу авантюру за оригінальним сценарієм Секо Хіроші, який вже відмітився у цьому році у роботі над аніме «Бруд до бруду», та режисурою Тачікави Юдзуру, що працював над «Парадом смерті» та «Моб-Вар’ят 100».
  • Загибель Японії 2020 (Japan Sinks 2020) – другий онґоїнґ, який обрали наші патрони. Вільна адаптація знаменитого романа-катастрофи Сакьо Комацу 1973 року, у якому розповідалося про землетрус та цунамі, котрі призвели до затоплення Японії. Роман вже двічі екранізували у вигляді фільмів. Цього разу події відбуватимуться під час літньої Токійської Олімпіади. Режисером виступає Масаакі Юаса, відомий роботами над аніме «Піймай свою хвилю», «Людина-диявол. Плаксій»,«Кайба». Одразу усі серії цього аніме вийдуть на Netflix 9 липня.

 

One Comment:

  1. Богдан

    Жаль тільки що Декаданс також обіцяють робити MelodicVoiceStudio. Дві українські озвучки на одне аніме начебто й добре, але це значить що загалом їх кількість буде менша.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *