Ласт Екзаїл. Враження

Maslinka

«Ласт Екзаїл» – це аніме про людей, які мріють літати на ваншипах, підкорювати небесні простори, але змушені це робити геть не в мирному небі. А ще про те, як реалізується і куди може завести одержимість однією ідеєю і одним сильним почуттям. Мені до вподоби, як прописані не лише головні, а й другорядні персонажі, як поступово нам відкривають їхню різноплановість, показують не лише сильні риси, а й слабкі. У цьому аніме є щонайменше один відверто негативний персонаж – Маестра Дельфіна. Якщо підходити не з точки зору глядача, а озвучувача, то її мені сподобалося звучити більше за все, адже для мене це був справжній виклик: такої ролі я, здається, ще не виконувала – жорстокого, стервозного, садистичного, небезпечного самодура з величезною короною на голові – ми з нею не співзвучні, але мені наче вдалося відчути її характер і зрозуміти мотивацію і ставлення до інших.

Гарна в цьому тайтлі й містична складова – таємничий Екзаїл, якого всі так прагнуть, і містеріуми до нього. А ще можна відзначити діалоги – їх вистачає, вони не порожні, і багато чого розкривають у характерах та історії персонажів.

Також це аніме – розповідь про дружбу і взаємну підтримку, нерозділене кохання і ще багато чого.

Рекомендую всім, кого цікавить військова романтика, захоплюючі польоти, пригоди і загадки, хто любить неспішний розвиток подій із повним зануренням в атмосферу аніме і його світу.

Моя оцінка – 8/10.

2 Comments:

 1. Це аніме яке я побачив десь у 2004 році на каналі “Тоніс”. Воно мене вразило абсолютно прямо з опенінга.
  Відтоді у мене почався період свідомого інтересу до аніме.)
  Дякую вам за такий збіг інтересів.)
  Став вашим патроном)

  • У нас свідомий інтерес до аніме почався десь на 2 роки пізніше. Але з якого саме аніме, вже не пам’ятаємо.)

   Дякуємо за підтримку. 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *