Враження про аніме «Заспівай мені Yesterday»

Gwean

Починаючи перегляд цього аніме, будьте готові до дууууже неквапливого розвитку подій. Тут у нас майже класичний любовний трикутник, який інколи набуває форми незрозумілого багатокутника і потім знову повертається до своєї первісної форми.

Із головних персонажів у нас є парубок Ріко, його подруга по вишу Шінако та мила дівчина Хару. Усе стартує з того, що Ріко вже давно закоханий в Шінако і прагне зблизитись. А Хару подобається Ріко, і вона прагне будь-що звернути на себе увагу. Мої симпатії в цьому творі декілька разів перебігали від від одного персонажа до іншого. Спочатку дратувала дівчинка-причепа Хару. Не люблю причеп. Так, її можна зрозуміти, але деякі її вчинки вважаю неприпустимим, з огляду на те, що вона хоче зберегти добрі стосунки з хлопцем. Адекватною мені здавалася Шінако, але ця дівчина-страждання теж не вирізняється особливою адекватністю. Тож десь до середини серіалу я говорив Ріко: “Тікай від них, хлопче! Діла не буде. Тікай якнайдалі.”. Та зрештою, й Ріко мене розчарував. Він і сам виявився багато у чому винен через свою невпевненість і нерішучість. Тож, додивлявся серіал я вже з цікавості цим же це все закінчиться. Без особливих симпатій до когось із персонажів.

Щодо кінцівки… У когось вона може викликати усмішку, хтось порадіє, хтось здивується, хтось буде розчарований. Усе залежить від того, хто з цієї трійці вам ближчий. А щодо мене, то… я відчував іспанський стид, та в голові постійно крутилася фраза “Оце ви ідіоти.”

Утім, аніме має добре пропрацьовані характери. чудово розкриває переживання та почуття головних героів через їхні вчинки, страждання та самокопання. Усе показано більш-менш реалістично та адекватно. Упевнений, що хтось, можливо, і серед своїх знайомих побачить схожі ситуації.

Багато хто впевнений, що якби в минулому вчинили інакше, то зараз все було б куди краще, ніж є. Але, як воно буде насправді передбачити неможливо. Інший наш вчинок, можливо, ще більше змінив би наше життя. І не обов”язково в кращий бік. Тож розумним вибором буде знайти в собі сили працювати з теперішнім, щоб не відчувати провину через втрачені в минулому можливості. Основною проблемою для персонажів є те, що вони живуть минулим і не бачать перед собою сьогодення. Але у кожного це відбувається по-різному.

Тайтл зайде перш за все тим, для кого тема стосунків є актуальною. Хто полюбляє романтику та неквапливий розвиток сюжету також може сміливо дивитись.

Моя оцінка 7/10. Я не в цільовій аудиторії, оскільки тема стосунків для мене давно вже не є актуальною. 

P.S: якщо вам незрозуміло чому аніме має назву «Заспівай мені Yesterday», то ознайомтесь з перекладом пісні The Beatles «Yesterday»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *