Хідеюкі Кікучі про нове аніме «Ді – мисливець на вампірів» (2015 рік)

Влітку 2015 року Unified Pictures анонсувала амбіціозні плани по створенню аніме серіалу «Ді – мисливець на вампірів». Поки що про сам проект мало що відомо, окрім того, що в ньому братимуть участь автор, який написав 29 романів, Хідеюкі Кікучі, а також режисер повнометражної стрічки «Ді – мисливець на вампірів: Кривава спрага», Йошіакі Каваджірі.

Хідеюкі Кікучі почав писати серію романів, яка стала основною в його кар’єрі, з 1983 року. Уже в 1985 році було знято повнометражне аніме, яке завоювало прихильність багатьох фанатів своєю атмосферністю.

Нижче наведений переклад інтерв’ю, яке взяв Майкл Тул у Хідеюкі Кікучі після анонсування роботи над новим аніме «Ді – мисливець на вампірів».

Після 30 років і близько 30 книг ви все ще продовжуєте створювати історії про мисливця на вампірів на ім’я Ді. Як вам вдалося створити таку складну міфологію навколо свого героя, як ви за усім слідкуєте?

Завдяки моєму таланту. Жартую. (сміється) Не можу сказати, що пам’ятаю та враховую все одразу. Насправді я тримаю в голові міфологію пари томів.

Звичайно, якщо перевіряти та порівнювати всі томи роману, то можна знайти протиріччя. Я був обережним щодо двох речей: «не переплутати риси характеру Ді» та «не забути про ціль його мандрівки». Про останнє я не говорю фанатам.

Ви відомі тим фактом, що всю роботу пишете від руки. Ви ткож писатимете від руки всі коментарі до нового аніме серіалу?

Так, я все пишу вручну. І не перестану, доки не напишу слово «кінець» в останньому томі Ді.

Ді за складом характеру одинак, такий собі летючий голандець. Чи слідуватиме він цим принципам в новому аніме серіалі, чи до нього приєднається інший персонаж в якості супутника?

Він залишатиметься одинаком. Але ж він насправді не один, його партнер знаходиться на його лівій руці.

А як щодо «недоторканого пращура», найзнаменітішого з вампірів? У книгах ви дуже поверхнево натякаєте на його образ та ім’я. Чи була у вас спокуса надати йому більшу роль в історії?

«Недоторканий пращур» Ді з’явиться, коли прийде час. І коли це відбудеться, вам варто готуватися, що пригоди мисливця на вампірів Ді невдовзі завершаться.

Нове аніме буде адаптацією ваших романів, чи з’являться нові історії під вашим кураторством?

Це ще не вирішено. Про це ми дізнаємося, коли почнеться виробництво, я повідомлю.

Як ви вважаєте, фанати побачать нові аспекти Ді та його світу, яких не було у ваших книгах?

Думаю, я сам хотів би внести нові деталі. Чекємо з нетерпінням.

Однією з найцікавіших особливостей романів про Ді є маленькі деталі життя стародавнього дворянства, як наприклад, заводи з виробництва міфологічних монстрів та реактори, які збирають енергію з інших вимірів. Так би мовити, золоте століття дворянства в науковій фантастиці. Чи дізнаємось ми більше про дворянство вампірів та про їх культуру в новому проекті?

Звісно, ви побачите всі особливості вампірського дворянства, якщо тільки вони вирішать використати цей матеріал в проекті.

Чи будуть присутні в нових серіях інші мисливці на вампірів, як, наприклад, Ґрейлансер?

Це поки що не вирішено.

Як ви вважаєте, за що ваша аудиторія так полюбила Ді? Може, фанати хочуть бути такими ж крутими, як він?

Я ретельно продумав характер Ді як крутого героя. Високий та худий. Мовчазний, має гарний вигляд в чорному вбранні та непереможний. До того ж, він вродливий мов статуя, створена богом. Він ніколи не з’язується емоційно з іншими людьми, але інколи проявляє людські слабкості. Ви не зможете зацікавити Ді. Я отримував листи фанатів з таким змістом: «Не можу повірити, що не зможу сподобатись Ді! Гірше не буває!».

Ви вважаєте, що в Ді неоднозначний характер, чи він непохитно стримує свій темний бік?

Звичайно. З моменту, коли Ді народився в пітьмі, він жив між двома протиріччями, між думками людини та думками аристократичного вампіра. Його темний бік має і людські, і вампірські риси. Він «непохитно» стримує свій темний бік, але в деяких випадках він піддається імпульсу, як у сцені першого фільму, де він сексуально збуджений через Доріс.

Ви говоили, що вже задумувались про кінець історії, про завершалльний конфлікт для Ді. Як гадаєте, ми колись побачимо це на екрані?

Гадки не маю, як це виглядатиме на екрані, але останній конфлікт не буде кінцем усієї серії.

 

Джерело: http://www.animenewsnetwork.com/feature/2015-10-30/the-resurrection-of-vampire-hunter-d-part-i-hideyuki-kikuchi/.94794

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *