Інтерв’ю з Ханазава Каною про другий сезон аніме «Психопаспорт» (2014 рік)

– Вже середина другого сезону, а Акане все ще доводиться важко.
Ханазава Кана: По сюжету після подій першого сезону минуло півтора року. На неї дуже багато всього навалилося за короткий термін. І в цих складних обставинах вона намагається бути спокійною та розсудливою… До того ж, масштаб злочинів став більшим. Кожного разу їй доводиться  зустрічатися з жахіттями та ненавистю. Складно їй.
– У першому сезоні також було складно.
Ханазава Кана:  Проте з нею був Коґамі.
– Він для неї дуже важливий?
Ханазава Кана:  Важливий. Думаю, для неї був великою підтримкою той факт, що поруч знаходилася людина, яка розділяла її цілі та сумніви. А зараз Акане повинна сама приймати рішення та віддавати накази… Важко їй. У мене склалося враження, що їй доводиться кожної хвилини  напружено думати.
– Хоч і важко, та в ній зараз відчувається багато сили.
Ханазава Кана: Виконуючи роль, я теж це помітила. Спочатку вона була більш-менш чуйною, а зараз стала спокійнішою та менше довіряє людям. Міка час від часу шукає з нею сутичок, проте Акане ставиться до неї мов старша сестра: допомагає зберегти тій обличчя, але і сама не піддається.
– Міка видається зовсім вже нестерпною.
Ханазава Кана: Ну що ви, Міка няша, Акане на неї зовсім не гнівається. Навпаки, мене захоплює її прямолінійність.
– Дійсно, не було жодної сцени, де б Акане гнівалася б на Міку. Це теж своєрідний прояв сили.
Ханазава Кана: А ще силу помітно у розмовах з пані Касей. Як вона їй опирається! У Акане є перевага, бо вона єдина знає правду про Касей, та й веде перемовини вона також непогано.
– Проте у себе вдома палила цигарки тієї ж марки, що і Коґамі…
Ханазава Кана:  Так зворушливо. Перше, що мені сказав режисер, пан Шіотані, коли розпочалось озвучення другого сезону – що тут “Акане іде шляхом Коґамі”. Я знала, що він весь час у її думках: “А як би Коґамі вчинив у такій ситуації?. Тому, коли я побачила ту сцену, то подумала: ось воно!
– Ґіноза допомагає їй з усіх сил.
Ханазава Кана: Взагалі-то її дуже заспокоює спілкування зі старою командою. Вони надійні. З ними вона почувається, як у себе вдома.
– Що скажете про зміни Ґінози за півтора року?
Ханазава Кана:  Ґіноза став м’якшим. Мені особливо подобається, як він у першій серії назвав Міку панночкою. Він завжди на боці Акане, захищає її у бою та попереджає про небезпеку. Якщо згадати його слова в першому сезоні про те, який жорстокий світ, то його взагалі не впізнати. Кунідзука і Караноморі, навпаки, зовсім не змінилися. Причому таке відчуття, що у другому сезоні Караноморі взагалі не зникає зі зв’язку. Добре мати таку технічну підтримку. Кунідзука теж чудова. По-своєму піклується про Міку.
– Із героїв першого сезону неочікувано активно присутній Сайґа.
Ханазава Кана:  Так! Професор Сайґа теж важлива фігура. Не виключено, що для Акане він є найголовнішою опорою після Коґамі. У нього гарна інтуїція, і навіть якщо йому і не розповідати всього, він дає корисні поради.
– А як вам нові колеги?
 

Ханазава Кана: Уже стільки серій минуло, а я їх не розумію. Правда, про Міку відомо її шкільне минуле, а Тоґане в кінці п’ятої серії поводиться… дивно. Хінакава мені поки що дещо незрозумілий. Згадувались їхні минулі професії, але що керує цими людьми – загадка; говорять багатозначні речі, а сенс не вловити.

– Тоґане займається бойовими мистецтвами та палить такі ж цигарки, як і Коґамі…
Ханазава Кана: Так. До того ж, на диво палко відстоює точку зору Акане. І раптом у п’ятій серії… Не очікувала, що поруч опиниться ключова фігура!
– Причому на даний момент Акане не знає правду про нього.
Ханазава Кана: Вона у небезпеці. Справа темна, я хвилююсь.
– Але ж беспосередня загроза – Камуі.
Ханазава Кана: Камуі теж загадка. Макішіма для своїх справ використовував людей з лихими думками та психопаспортом, що потемнів, але цього разу все інакше. Мене лякає, що цілі у Камуі набагато масштабніші, ніж у Макішіми. І подивіться, у його діях є дещо із фільмів жахів. Цей несподіваний напис в квартирі Акане… Мені було моторошно читати сценарій! І розслідувати складно, ніхто в Бюро не хоче вірити в “невидимку”.
– Чергове випробування для Акане: ніхто не розділяє її впевненість.
Ханазава Кана: І не хочеться наражати їх на небезпеку… Тяжко та тривожно. Коли читаю сценарій, брови самі по собі насуплюються.
– У сюжеті пропускаєте почуття героїні крізь себе?
Ханазава Кана: Так. Інакше неможливо зануритися у той моторошний світ і у відчуття, що тебе кожної миті можуть вбити. Я ще у електричці дорогою до студії завжди починаю слухати «Abnormalize» та налаштовуватись. Хоч і сумно, що Томокадзу Секі на розважає закулісними розмовами, проте я можу повністю зосередитися на тексті.
– Життєві випробування Акане ще тільки починаються. Всіх дуже інтригує повнометражна стрічка.
Ханазава Кана: Насправді я на неї записувалась паралельно з другим сезоном. Мені одразу дали вказівку, що Акане у фільмі пройшла всі події другого сезону. Тут було нелегко, бо сезон ще тільки на середині. Але я постаралася  у неї перевтілитися та зіграла. Дія там відбувається за кордоном, присутні англійські діалоги. А ще хочу звернути вашу увагу… Ні, про найголовніше поки що не можна розповідати. Мені, звісно ж, хотілося б, щоб глядачі спочатку переглянули другий сезон. Але повнометражка і окремо теж чудова, а головне, там неймовірно захоплюючий сюжет. Обов’язково подивіться!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *