Мушіші. Наступна глава / Mushishi Zoku Shou (2014-2015)

Мушіші. Наступна глава 

Mushishi Zoku Shou


Жанр: містика, повсякденність, драма, сейнен

Країна: Японія

Студія:

Режисер: Наґахама Хіроші

Рік виходу: 2014-2015

Кількість епізодів: 22

Тривалість: ~ 24 хв.

 

Переклад: Мінус-один

Текст читали: Gwean & Maslinka

Постер: Лунсар

2908

 

У світі, прихованому від очей звичайних людей, існують таємничі створіння – Муші. Ані живі, ані мертві, ні добрі, ні злі, ні на що не схожі, вони зустрічаються у різних подобах. Люди, як правило, остерігаються цих створінь, оскільки останні часто, хоча й не бажаючи цього, спричиняють хвороби та біди. Але є серед людей і ті, які бачать Муші та вміють з ними взаємодіяти. Цих обдарованих людей називають Мушіші. Мандрівник Ґінко – Мушіші, який постійно з’являється там, де трапляються дивні речі. Іноді його кличуть на допомогу, іноді він, почувши про таємниче явище, приходить сам. Навряд чи Ґінко слід сприймати як рятівника людства – він, скоріше, допитливий вчений, який цікавиться усім загадковим.

Мушіші вважає, що немає поганих чи добрих створінь, всі просто живуть і роблять те, для чого приходять в цей світ. Містика, поєднана з повсякденним життям простих людей. Спокійна, лаконічна, медитативна, світла і чарівна історія, яку варто сприймати серцем.


 

ПОРЯДОК ПЕРЕГЛЯДУ
ТЕХНІЧНА ІНФОРМАЦІЯ

720p

Контейнер: mkv

Відео: WEB-DLRip, x264, 23.976fps, 1280х720 pixels, ~1776kbps.

Аудіо-1: Ukr, AAC, 2ch, 48000 Hz,  256kbps

Аудіо-2: Jap, AAC, 2ch, 41000 Hz,  192kbps

Субтитри: Внутрішні, відключаємі, .ass

ОНЛАЙН

720p 8.51GB torrent

9 Comments:

 1. Аніме, що допомагає бачити і цінувати життя у найдивовижніших його формах.
  Дякую за роботу!
  З Великоднем!

 2. попри відсутність екшину, галонів крові і епічних баталій, аніме дуже цікаве. :good:

 3. Tavor, так, тут задіяні інші елементи, які роблять аніме цікавим і, як на мене, дуже приємним у візуальному плані)

 4. Хочу дуже подякувати вам за чудові переклади! Ніколи не полишайте цієї справи, дуже прошу! Те, що Ви робите, дуже цінно! Саме Ви створюєте україномовний простір, бо вже остогидло читати мангу і дивитись аніме російською! Наша мова чудова і більш мелодійна, тотожна до японської!!! Ми робитимемо кращі переклади!!! Слава Україні!

  • Героям Слава!
   Завжди будь ласка. :heart: Кількість аніме, які ми прагнемо озвучити, не зменшується, а лише зростає, тож продовжуватимемо цю цікаву справу, яка приносить задоволення нам і глядачам. Погоджуюсь із Вами щодо якості україномовного перекладу, навіть скажу більше – чимало українських перекладів, зокрема авторства Мінус-одного, завдяки якому ми мали можливість озвучити Мушіші, – вже зараз є набагато кращими за російські. :yes: Україномовному простору – бути і розвиватися! :good: Грандіозний вплив маєте саме Ви, наші глядачі, тож дивіться аніме, мультфільми і фільми українською, поширюйте їх серед друзів і знайомих – і ми усі разом сприятимемо подальшій українізації нашого суспільства. 😉

 5. У мене ще є питання: чи можу я вільно використовувати інформацію про аніме з вашого сайту для створення статей про них в Українській Вікіпедії? Відповідно, – буде посилання на ваш сайт.

 6. Прекрасне аніме, змушує багато над чим задуматись. Ні на мить не пошкодувала, що взялася за його перегляд.
  Щиро дякую за переклад та озвучення!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *