Інтерв’ю з Хіро Машімою — автором манґи «Fairy Tail» (2011 рік)

На виставці «New York Comic Con» манґака Хіро Машіма, автор «Rave Master», «Monster Hunter Orage» та популярного шьонена «Fairy Tail», відповів на декілька питань журналістів сайту animenewsnetwork. Мова йшла про екранізацію «Fairy Tail», основні теми одноіменної манґи та про те, звідки Хіро бере натхнення.

Що вам більш за все подобається в екранізації «Fairy Tail»?

Бачити Нацу та Хеппі в русі. Зображення магії на сторінках манґи має певні обмеження, тому мені й дуже приємно бачити її в аніме. На екрані все дуже гарно виглядає. Крім того, я зрозумів, наскільки кумедні мої персонажі, коли побачив їх в екранізації.

Ви в дитинстві читали манґу чи дивились аніме? Якщо так, то є у вас якісь улюблені?

Мені дуже подобався «Dragon Ball» та більшість робіт Хаяо Міядзакі.

У той час думали ви коли-небудь про те, що станете автором манґи?

Усе почалося з перемальовування манґи, а потім, перш ніж я сам це усвідомив, я вже знав, що хочу стати в цій справі професіоналом. Я настільки сильно хотів стати манґакою, що навіть не сумнівався в успіху.

У  «Fairy Tail» часто згадуються теми про вірність сім’ї та друзям. Вона якось пов’язана з вашим життям?

Цілком. Раніше мої друзі дуже підтримували мене, і я хотів змалювати це в своїй роботі. Насправді, саме це наштовхнуло мене на створення «Fairy Tail». Правда, через мої велику зайнятість роботою, список моїх друзів постійно скорочується (сміється).

«Monster Hunter Orage» заснована на серії ігор «Monster Hunter». Тим не менш, її з задоволенням можуть читати навіть люди, які з іграми геть не знайомі. Чим створення заснованої на чужому світі манґи відрізняється від робіт над тією ж «Fairy Tail», де все вигадане вами?

Звісно, перш за все я усвідомив, що не можу порушувати фундаментальні принципи, закладені в світ його авторами. За виключенням цього, інших якихось ускладнень не виникало, адже всесвіт доволі схожий на світи, які створюю я.

У «Fairy Tail» лиходії частенько виправляються у тому чи іншому сенсі цього слова. Чи вірили ви в те, що кожен має мати другий шанс?

Безперечно. Проте, я дуже високо ціную життя, і це варто враховувати. Іноді я зображую смерть персонажу, а потім виявляється, що він був живий. Але я ніколи не повертаю тих героїв, які померли насправді. Таке мені не до смаку.

«Fairy Tail» — вельми креативна манґа. У ній багато цікавих поворотів, і вона досить таки кумедна. Як у вас з’явилася ідея про її створення, і що ви робите, коли вам бракує натхнення?

Певного моменту я вам сказати не можу. Все це відбулося  раптово. Щодо ідей, то я постійно розмірковую про щось нове. Навіть зараз десь у моєму мозку йде напружена робота. А коли вже геть нічого не приходить, я просто лягаю спати, щоб повернутися до роботи з новим зарядом енегрії.

Скажете щось своїм фанатам?

На вас чекає ще багато захоплюючих історій та неочікуваних поворотів сюжету. Знаю, мою манґу читають в багатьох країнах, тому сподіваюся, що ви з нетерпінням чекаєте на мої роботи.

Оригінал статті: www.animenewsnetwork.com/interview/2011-11-08/interview-hiro-mashima

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *