Проект Іто «Засіб усунення відмінностей» / Project Itoh «The Indifference Engine» (2007)

Проект Іто «Засіб усунення відмінностей»

Project Itoh «The Indifference Engine»


Автор: Проект Іто (Сатоші Іто)

Жанр: наукова фантастика, психологія

Країна: Японія

Рік виходу: 2007

Кількість сторінок: 35

Формат: pdf

 

Переклад: Gwean & Maslinka

1306

 

Африканська країна Шелмікедмус знаходиться у стані громадянської війни. Ворогуючі племена Гоа та Зема чинять геноцид одне проти одного. Щоб покласти край кровопролиттю, втручаються американці з голландцями, домовляючись про загальне припинення вогню. Також вони привозять винахід – «засіб усунення відмінностей», який має забезпечити стабільний мир у країні. Проте дія цього «засобу»… не зовсім етична.

 

Вперше оповідання було опубліковане в журналі «SF magazine» після виходу роману «Genocidal Organ». Того ж року робота була обрана однією з найкращих у жанрі наукової фантастики 2007 року, і обрана читачами журнала «SF magazine» як найкраще оповідання року.

У 2012 році оповідання вийшло в науково-фантастичній збірці «The Future is Japanese» англійською мовою у перекладі Едвіна Хоукса. Під такою ж назвою «The Indifference Engine» у 2012 році виходить збірка раніше не опублікованих коротких робіт Іто жанру фантастика, включаючи і одноіменне оповідання. «The Indifference Engine» є спін-оффом роману «Genocidal Organ».Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *