Ударні відьми / Strike Witches OVA (2007)

Ударні відьми

  Strike Witches (OVA)


Жанр: меха, фантастика

Країна: Японія

Студія:

Режисер: Суґішіма Куніхіса

Рік виходу: 2007

Тривалість: 00:08:38

Переклад: Костянтин Hitler

Текст читали: Gwean, Maslinka

Озвучено за підтримки Костянтина Hitler’а.

1586

«Ударні відьми» зображують альтернативні події 1944 року, де Друга світова війна дещо відрізняється від тієї, про яку ми знаємо. Інопланетні загарбники, відомі як Неурої, прилетіли на Землю в 1939 році. Це їхня не перша поява, оскільки вони з’являлися на нашій планеті в різні часи за всю історію людства. Неурої атакують людство, використовуючи літальні апарати, а їхній авіаносець здатний виробляти убивчу міазму – хімічну речовину, отруйну для людей, змушуючи цілі популяції на заражених землях залишати свої домівки. Неурої використовують ресурси з отруєних територій проти людства. На щастя, міазма не передається крізь воду, роблячи океан основною лінією оборони людства проти Неуроїв.

Оскільки нормальні люди не здатні протистояти міазмі, відьми стали передовою лінією фронту військової оборони. Кожна відьм здатна розгортати захисне поле навколо себе, яке не лише блокує міазму, а також захищає їх від фізичних атак. Чи зможе людство повернути собі Землю і повернути мир у свою домівку? Дізнайтеся в «Ударних відьмах»!.


 

ТЕХНІЧНА ІНФОРМАЦІЯ

480p

Контейнер: mkv

Відео: DVDRip, x264, 23.976fps, 720х480, ~1342 kbps.

Аудіо-1: Ukr, VORBIS, 2ch, 48000 Hz, ~128 kbps

Аудіо-2: Jap, VORBIS, 2ch, 48000 Hz, ~128 kbps

ОНЛАЙН

 

480p cloud

 

3 Comments:

  1. Ярослав

    Не зрозумів, навіщо було озвучувати цю ОВАшку. Може, як пробу сил?

  2. Олексій

    Ех, зараз би усю франшизу перекласти і озвучити українською, як ніколи раніше, саме українською актуальне аніме про юних відьом що захищають людей закриваючи небо від летючих з неба блєдін.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *