Шкільні дні / School Days (2007)

Шкільні дні / School Days


Жанр: романтика, драма, сейнен

Країна: Японія

Студія:

Режисер: Мотонаґа Кейтаро

Рік виходу: 2007

Кількість епізодів: 12

Тривалість епізоду: ~ 24:00 хв.

 

Переклад: Deimos

Озвучили: Gwean & Maslinka

Робота зі звуком: Gwean

4448

 

Кажуть, що якщо поставити фото коханої людини заставкою свого мобільного, і впродовж трьох тижнів ніхто цього не побачить, то твоє кохання стане взаємним.

Це був перший день другого семестру, коли Іто Макото помітив, що їздить з нею одним потягом. Усе, що він про неї знав, це те, що вона вчиться у четвертому класі, любить книжки і завжди читає їх у вагоні. Ні, він не намагався дізнатися щось про неї чи бодай заговорити. Просто споглядання Кацури Котонохи робило кожен день трішечки світлішим.

Макото – простий школяр, який навчається на першому році у вищій школі (щось на кшталт нашого 9 класу 11-річки, але за віком вони старші з українських школярів) і навіть не підозрює, наскільки він популярний серед дівчат. Він закохується у дівчину, з якою їздить у метро, але соромиться навіть підійти. На щастя, поруч з’являється його однокласниця – Секай, яка допомагає йому у цій непростій справі зближення з його коханням.


 

ТЕХНІЧНА ІНФОРМАЦІЯ

mobile

Контейнер: mp4

Відео: x264, 23.976fps, 6404х360, ~250 kbps

Аудіо: Ukr, AAC, 2ch, 48000 Hz, 128 kbps

Хардсаб: написи та пояснення

480p

Контейнер: mkv

Відео: DVDRip, h264, 23.976fps, 848х480, ~1245 kbps

Аудіо-1: Ukr, AAC, 2ch, 48000 Hz, 192 kbps

Аудіо-2: Jap, AC3, 2ch, 48000 Hz, 192 kbps

Субтитри: Внутрішні, відключаємі, ASS 

480p | 3.63GB | torrent

 

6 Comments:

  1. Якось дізнався про мем (напевне, чули про “nice boat”?). Прочитавши про мем зовсім трішки, дізнався про це аніме. Вирішив подивитись. О чому я дивився те коротке відео зі спойлером з 12-ої серії?! Аби забути спойлер відклав перегляд аніме на пів року. На днях взявся знову шукати “аніме з мему”, вони ж “Шкільні дні”. З подивом знайшов переклад українською на цьому сайті (спасибі, Gwean, Maslinka і Deimos). Подивився поки що до 7 серії. Аніме цікаве, переклад норм (сподобалось, що є титри, а не приходиться здогадуватись: “А що ж це там по-китайськи таке написано?”), озвучення гарне… але все ж щось мучить мене. Ну не хочу я його далі дивитись. У передчутті “чогось” поганого. І це гнітить.

    • Так, чув, бачив). Все ж раджу додивитися до кінця. Бо починається аніме як типова заштампована гаремка, а під кінець плавно перетворюється на… Ну сам побачиш, якщо наважишся додивитися) Кінець досить нетиповий.

      • Додивився до кінця. Навіть не знаю, що можна написати. Після перегляду думки якось змішались. Загалом аніме сподобалось, кінцівка взагалі найбільше порадувала (особливо – [вилучений спойлер]). Досить цікаво спостерігати як протягом сюжету змінюються характери персонажів і моє ставлення до ГГ. Дякую!

  2. Я. Просто. В шоці.

  3. Цю картину я не дивився у Вашому виконанні. Я цю мангу читав. Содобалось. Сумно. Не типова історія. Більшеб таких робіт.
    Хоч і не чув тут Ваших голосів бо не дивився, але всеодно дякую за озвучення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *