Що таке Patreon і навіщо він нам потрібен?

Друзі, не так давно ми відкрили свою сторінку на Patreon. І нижче ми розповімо вам, що це таке і навіщо воно нам і вам. Сайт patreon.com – це сервіс з підтримки людей, які роблять для вас щось цікаве, котрий працює за моделлю підписки. Нашу сторінку ми запустили пару тижнів тому і, звісно, будемо раді та вдячні всім, хто захоче та матиме можливість підтримати нас фінансово раз на місяць. У разі чого скасувати підписку ви зможете у будь-який момент.

Patreon доповнить можливіть підтримувати нас, але дозволить робити це раз на місяць, а не одноразово. Така модель у всьому світі вважається найзручнішою для обох сторін процесу: для нас вона вигідна в довгостроковій перспективі, а для вас – можливість заохочувати озвучувачів непомітною для себе “копійчиною”, отримуючи величезний плюс до карми та набір деяких бонусів.

Куди підуть гроші?

Озвучення аніме для нас – виключно хобі, яке окрім морального задоволення приносить тільки витрати часу та фінансів. І ми далеко не завжди можемо дозволити собі купувати нове обладнання, вже не кажучи про те, щоб наймати перекладачів. Нам є куди розвиватись. У першу чергу ми хочемо покращити звукозаписуючу апаратуру, наскільки це можливо у домашніх умовах. Для цього нас не вистачає високоякісної комутації та звукопоглинаючих матеріалів. Якісна професійна техніка коштує дорого. Для прикладу, можете подивтись в мережі вартість мікрофону AudioTechnica AT4033 чи преампу Joemeek VC3 Pro Channel. У разі, якщо щось вийде з ладу ми зможемо оперативно придбати заміну. Завдяки підтримці ми маємо змогу замовляти переклад, а самим витрачати час на озвучення.

Про варіанти бонусів.

Усі, хто підтримують нас, навіть в 1$, матимуть змогу голосувати за вибір тайтлів, які ми братимемо на озвучення. Також абсолютно усім, хто підтримує нас, будуть доступні анонси та інформація щодо озвучення набагато раніше офіційного анонсу.

За 4$ та вище, ви отримаєте ранній доступ до озвучених серій, а також, окрім того, що голосувати, зможете пропонувати тайтли, які будуть обиратися для озвучення у черговому сезоні.

За 10$ та вище, окрім усіх попередніх бонусів, ми також персонально дякуватимо вам у кінці кожної озвученою серії.

Також у нас доступні інші рівні підтримки. Можете переглянути їх у нас на Патреоні. Окрім того, ви можете вказати довільну суму.

 

2 Comments:

  1. Мауглі

    А у патреона ж є якісь комісії? І у Donatello та Дяка? Чи немає?

    • Комісія є завжди. Для Donatello та Дяка становить 10%. Для патреона – 8%. Також слід пам’ятати, що може бути ще комісія платіжної системи чи банку, через який здійснюється переказ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *