Король Тернів / King of Thorn (2009)

Король Тернів / King of Thorn


Жанр: жахи, наукова фантастика, драма, сейнен

Країна: Японія

Рік виходу: 2009

Тривалість: 01:49:10

Режисер: Катаяма Казуйоші

Автор оригіналу: Івахара Юджі

Студія:

 

Озвучування: Gwean & Maslinka

Переклад: MadGuy

Робота зі звуком: Gwean

Постер: Лунсар

 

Спільний проект з  

2086

 

Світ недалекого майбутнього був уражений смертельною хворобою – вірусом «Медуза». Однією зі спроб врятувати людство став проект кріогенного сну, організований групою «Вінес Ґейт». У 2015 році в околицях Шотландії декілька десятків обраних занурилися в анабіоз із надією, що через сотні років або зникне вірус, або винайдуть ліки. Дівчина з Японії Касумі Ішікі відправилася до кріогенної камери зі смутком у серці, адже її сестру-близнючку Шізуку не обрали для експерименту. Втім, більшість учасників, які віддали себе на милість науки і суперкомп’ютера A.L.I.C.E., також знали, що вони розлучаються з рідними і близькими назавжди.

Пробудження виявилося моторошним – серед гігантських тернів та неприємних істот, що одразу накинулися на дармову їжу. Тож для людей почалася справжня гра на виживання, яка приховувала у собі безліч несподіванок, і врешті-решт виявилася нічим іншим, як чудернацьким хитросплетінням сну та реальності.


ТЕХНІЧНА ІНФОРМАЦІЯ
720p

Контейнер: mkv

Відео: BDRip, x264, 23.976fps, 1280х694, ~3100 kbps

Аудіо-1: Ukr, AAC, 2ch, 48000 Hz, 448 kbps

Аудіо-2: Jap, DTS, 6ch, 48000 Hz, ~1509 kbps

Субтитри: внутрішні (тільки написи), .ass

ОНЛАЙН

 

720p 3.85GB torrent 1080p 9.68GB torrent

5 Comments:

  1. На дроті невідповідний запис.

  2. У вас тут онлайн не відповідний

  3. Цікавий фільм. Думаю він особливо сподобається любителям фантастики, монстрів та бродилок.
    Дякую

  4. Досить неординарний фільм, враження від перегляду неймовірні. Почну з меншого – мальовка чудова, хоч трохи і розбавлена графікою, переклад і озвучення, як завжди чудові. А тепер щодо сюжету: на початку події розгортаються розмірено, все пояснюється, головне не пропустити дату в титрах (як я зробив спочатку, потім знов передивлявся). Ну а далі найцікавіше, – виживання та поступове розкриття загадки, кінець це взагалі щось, такого я точно не очікував. Задум у фільмі цікавезний, але місії врятувати всіх від «Медузи» не було виконано. Так, Касумі (точніше клон) взагалі мала стати здоровою («народжена копія більше не захворіє медузою»), а от малий шкет, то залишився з хворобою. Та все одно гарна стрічка.

    Дякую. http://ahjwtjne5olcxkjjk7zxpi5jkzxe1nvx.cdn-freehost.com.ua/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_good.gif

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *