Мобільна броня Ґандам: Покоління / Mobile Suit Gundam SEED (2002)

Мобільна броня Ґандам: Покоління


Мобільна броня Ґандам: Покоління (серії 01 з 48) / Mobile Suit Gundam SEED (2002) | Gwean & Maslinka - аніме українськоюРік виходу: 2002

Жанр: фантастика, меха, пригоди, драма, шьонен

Країна: Японія

Студія: Sunrise

Кількість серій: 48

Тривалість серії: ~24 хв.

Режисер: Фукудо Міцуо

 

Озвучування: Gwean & Maslinka

237

 

У 0071 році космічної ери космічна колонія Геліополіс займає позицію нейтралітету у великій війні, що вирує в галактиці між Координаторами, людьми, чиї біологічні риси були змінені ще до народження, та Натуралами, незмінними людьми, які залишаються на планеті Земля. Глибока ненависть Натуралів до Координаторів загнала розвинених істот у космос, де вони шукають притулку в рукотворних колоніях.

Кіра Ямато — координатор і студент університету на Геліополісі,. Його життя занурюється в хаос, оскільки ЗАФТ, військова організація, що складається з бунтівних Координаторів, атакує колонію, намагаючись викрасти набір із п’яти найсучасніших військових мобільних пристроїв. мобільної броні, відомої як Ґандами.

Поки ЗАФТу вдається втекти з чотирма одиницями мобільної броні, Кіра бере під контроль останній Гандам, Страйк. Переживши битву, Кіра та його друзі по вишу приєднуються до екіпажу корабля «Архангел», який ходить під прапором Альянсу Землі, і молоді солдати поринають у жахи війни та переживають пов’язані з нею втрати.

 


Цінуєш нашу роботу? ПІДТРИМАЙ НАС

 

ТЕХНІЧНА ІНФОРМАЦІЯ
1080p
Контейнер: mkv
Відео: BDRip, x264, 23.976fps, 1920×1080, ~8009 kbps
Аудіо: Ukr, AAC, 2.0ch, 48000 Hz, 256kbps
Субтитри: тільки написи, ass

 


FEX | BDRip 1080p реліз на Hurtom

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *