Зоряний герб / Crest of the Stars (1999)

Зоряний герб

Crest of the Stars


Рік виходу: 1999

Жанр: наукова фантастика, космоопера, романтика

Країна: Японія

Студія:

Режисер: Наґаока Ясучіка

Автор оригінального твору: Моріока Хіроюкі

Кількість епізодів: 13

Тривалість епізоду: ~ 24 хв.

 

Озвучування: Gwean & Maslinka

 

132

У далекому майбутньому на людство нападає Імперія Аб, раса людиноподібних істот, що володіють передовими технологіями найвищого рівня. У той час, як незліченна кількість світів падає до ніг Аб, людство засновує Альянс чотирьох націй – організацію опору, що складається з Об’єднаного людства, Республіки великого Альконту, Федерації Ханія і Незалежної планетарної держави.

Головний герой – Джінто Лінн, уродженець планети Мартін, яку вісім років тому захопила Імперія Аб. Батько Джінто, який на той час був прем’єр-міністром планети, здає Аб рідну планету без бою. У збройних сил планети не було жодних шансів проти космічного флоту Аб, однак у народі цього вчинку не зрозуміли, а тому стали кликати батька Джінто зрадником.

В результаті угоди з Аб, сім’я Лінн отримує статус лордів Аб, а Джінто стає принцом і одразу ж покидає планету для навчання в школі Аб. Після випуску зі школи 17-річний Джінто відправляється до військової академії Аб, адже десятирічна військова служба обов’язкова для всіх дворян Імперії.
На борту шатла, що везе Джінто в академію, відбувається знайомство, яке визначає всю його подальшу долю: спочатку він просто знайомиться, а потім стає єдиним близьким другом Лафіль, принцеси і онуки правлячої імператриці Аб.

 

 

Цінуєш нашу роботу? ПІДТРИМАЙ НАС

 

озвучено 3 з 13

 


ТЕХНІЧНА ІНФОРМАЦІЯ

480p

Контейнер: mkv

Відео: DVDRip, x264, 59.94fps, 706х478, ~1304kbps.

Аудіо: Ukr, AAC, 2ch, 48000 Hz, ~160kbps

Субтитри: Внутрішні, написи, .ass

ОНЛАЙН

01 - Вторгнення

480p: FEX

02 - Діти зірок

480p: FEX

03 - Донька любові

480p: FEX

480p | реліз на Толоці реліз на AniTube

 


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *